Kontakt

Rezervace, kontakt

..pro rezervaci našich služeb můžete využít buď některý z níže uvedených kontaktů anebo rezervační formulář. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, prověříme naše kapacity a budeme Vás kontaktovat!

 

 

Kontakt:

Motel Modrá Laguna

Borská 91

348 06   Přimda

 

Recepce, objednávky pokojů:

tel.: 374 796 394 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.motelmodralaguna.cz

 

Provozovatel:

Laguna O.M. s.r.o.

Borská 91

348 06   Přimda

 

IČO: 03178099

DIČ: CZ03178099

mob.: 777 111 886

 

 


Motel Modrá Laguna se představuje...

... jsme nově zrekonstruovaný rodinný motel sídlící v Přimdě, západočeském městečku nedaleko hranic s Německem. Nabízíme kompletní ubytovací služby včetně možnosti celodenního stravování. Proč byste se měli ubytovat právě u nás?

Aktivní dovolená

 - město Přimda se nachází v chráněné krajinné oblasti Český les, ze tří stran obklopeno zalesněnými stráněmi. Nádherná příroda kolem v sobě ukrývá nejen řadu cyklostezek, ale také zajímavých tipů pro pěší výlety. Dominantou města je bezpochyby zřícenina hradu Přimda, podle historiků nejstarší dochovaná památka tohoto druhu u nás. V tomto koutku západních Čech lze strávit příjemnou dovolenou jak v létě, tak v zimě. Kromě zmíněných cyklostezek je zde sjezdovka či plavecký bazén.  Z Přimdy lze také vyrážet za spoustou sportovních i kulturních zážitků do okolí, naše tipy najdete v záložkách na hlavní stránce.

 

Ideální zastávka na cestě do zahraničí

 - chystáte se na dalekou cestu do zahraničí a hledáte příjemné místo na nabraní dalších sil? Motel Modrá Laguna je pro Vás díky své poloze dokonalou volbou! Můžete využít služeb naší restaurace anebo se u nás ubytovat a ráno pokračovat v cestě. Sídlíme pouhých šest kilometrů od sjezdu Mlýnec dálnice D5. Ze stejného místa je to pak jen pět kilometrů na hranice. Proto neváhejte a přijeďte využít našich služeb!

 

Dlouhodobé ubytování

 - naskytla se Vám zajímavá obchodní příležitost v našem přihraničním regionu a hledáte příjemné ubytování za rozumnou cenu? Motel Modrá Laguna je připraven nabídnout své služby za nestandardních podmínek. Cena ubytování se pak odvíjí od počtu lůžek a doby, kterou u nás hodláte strávit. Vše je o domluvě a jsme přesvědčeni, že v případě zájmu se určitě dohodneme!

 

Sportovní soustředění, turistické kurzy

 - poloha našeho motelu je také vhodným místem pro pořádání sportovních soustředění, a to jak v létě, tak v zimě. Výborné podmínky u nás v minulosti našli fotbalisté z klubů různé kvalitativní úrovně, především díky okolní krajině a možnosti výběhů do přírody. Po domluvě jsou k dispozici také dvě fotbalová hřiště. K dokonalé regeneraci poslouží nedaleký plavecký bazén. Několikrát jsme rovněž ubytovali malé hokejisty, kteří dorazili na soustředění nebo vícedenní turnaj na Zimním stadionu v Tachově. Ve výčtu akcí, které absolvovali naši ´zákazníci´, nechybí ani turistický kurz. 

 

 

 
Rezervace

Calendar
Calendar

mapa