Nejlepší reklamou je spokojený zákazník

“Vážení návštěvníci, dovolte mi přivítat Vás na nových webových stránkách Motelu Modrá Laguna. Po 15ti letech provozu jsme se rozhodli pro zásadní rekonstrukci, kdy jsme od základu přestavěli celé zázemí restaurace. Do nového jsme oblékli jak kuchyň, tak předevvším prostor samotné restaurace. Ta nyní pojme přibližně 80 hostů, o které jsme připraveni se postarat s kompletním servisem. 
Součástí restaurace je také salónek, vhodný pro pořádání firemních akcí, večírků a školení či pro různé druhý oslav a společenských akcí. 
V gastronomii klademe velký důraz na domácí kuchyni a především na čerstvost ingrediencí, z nichž naši kuchaři pokrmy připravují. Jsme zkrátka přesvědčeni, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Proto děláme maximum, abyste se u nás cítili dobře a vždy se k nám rádi vraceli."
Ondřej MALÝ
majitel Motelu Modrá Laguna
Image

Příjemné prostředí

Příjemné prostředí

Vychutnejte si příjemný interiér naší zrekonstruované restaurace. Zajděte s partnerkou na chutnou večeři nebo s přáteli na dobré pití.

Nové menu

Nové menu

Rozšířili a upravili jsme nabídku našich jídel. Jsme si jisti, že nyní si u nás to své oblíbené najde opravdu každý.

Multifunknční salónek

Multifunknční salónek

Součástí restaurace je salónek s kapacitou přibližně 30 míst, vhodný pro oslavy, svatby, školení, firemní akce apod.

Hotová jídla

Hotová jídla

Každý pracovní den nabízíme dvě hotová jídla, aktuální nabídku naleznete na úvodní stránce. Po domluvě je možné obědy také rozvážet.

Pohlédněte si proměnu naší restaurace